Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Body Dumper

Mokomieji žaidimai - Body Dumper

 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Body Dumper

Mokomieji žaidimai - Body Dumper aprašymas:

Sunku patikėti, tačiau skiltyje Mokomieji žaidimai atsidurė flash'iukas, kuriame žaidėjai turės sėkmingai sunaikinti nusikaltimo įkalčius. O įkalčiai nėra tokie jau nekalti - tai negyvo žmogaus kūnas. Geriausiai tokiai užduočiai tinka visiškas įrodymų sunaikinimas t.y. lavono numetimas nuo skardžio į bedugnę, kur niekas tikrai neieškos. Tačiau iki tokios vietos lavoną reikia nugabenti. Būtent to ir galėsite išmokti žaisdami šį skilties mokomieji žaidimai žaidimą. 
Žaidime vairuosite geltoną sunkvežimį į kurį įsimesite negyvėlį ir vešite iki skardžio. Būkite atsargūs, nes jis nedėvi saugos diržo!

Mokomieji žaidimai - Body Dumper valdymas ir pagalba: 

Sunkvežimo judėjimas valdomas klavietūros rodyklėmis AUKŠTYN ir ŽEMYN, o lavoną pasikrausite pelės pagalba.

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Body Dumper, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3103   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-09-29 normalus :)
by gintaras
2011-07-19 jega geras zaidimas
by lorensas
2011-07-08 žaidimas geras
by tadas
2011-07-02 Geras žaidimas
by Jonas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai