Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Who Wants To Be A Millionaire

Mokomieji žaidimai - Who Wants To Be A Millionaire 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Who Wants To Be A Millionaire

Mokomieji žaidimai - Who Wants To Be A Millionaire aprašymas:

Tikriausiai dauguma atsimena tuos laikus, kai TV3 kanalas rodė žaidimą Kas laimės milijoną, kurio metu atsakinėjant į klausimus galima laimėti milijoną litų. Žinoma, žiūrint per televizorių viskas atrodo labai paprasta ir lengva, visi klausimai paprasti, o atsakymai akivaizdūs. Deja, bet atsidūrus žaidėjo kėdėje, viskas pasikeičia ir atsiranda įtampa, jaudulys ir pan. Tačiau tiem, kas vistiek pasitiki savo jėgomis ir yra įsitikinę, kad laimėtų milijoną, pristatome žaidimą Who Wants To Be A Millionaire iš kategorijos Mokomieji žaidimai. Šiame žaidime Jūsų laukia  daugybė klausimų ir kylanti laimėjimo suma su kiekvienu teisingu atsakymu. Jeigu nežinote, kuris variantas galėtų būti teisingas, rinkitės vieną iš trijų pagalbų ir galbūt tai padės tęsti žaidimą. Sėkmės ir nepamirškite lavinti savo proto skiltyje Mokomieji žaidimai. 

Mokomieji žaidimai - Who Wants To Be A Millionaire valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele. ANGLŲ KALBOS MOKĖJIMAS YRA BŪTINAS.

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Who Wants To Be A Millionaire, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 10161   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai