Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Electric Box

Mokomieji žaidimai - Electric Box 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Electric Box

Mokomieji žaidimai - Electric Box aprašymas:

Žaidime turėsite naudoti įvairius elektronikos prietaisus, jungti juos į grandines tam, kad elektros srovė iš baterijos pasiektų tikslą- cheminį logotipą. Kiekviename lygyje matysite vis naujus ir sudėtingesnius prietaisus, o gilindami fizikines žinias, sužinosite kaip tarpusavyje jie gali saveikauti. Pavyzdžiui, deganti lemputė skleidžia šviesos energiją, kurią sugeria šviesos baterija ir įjungia logotipą. Visgi ne viskas yra taip paprasta, nes kiekvienas prietaisas žaidime turės rasti savo vietą. O prietaisų daugybė-  lazeriai, lemputės, šviesos baterijos, jėgainės, vandens garintuvai ir pan. Taigi gilinkite fizikines žinias ir žaiskite žaidimus iš kategorijos Mokomieji žaidimai.

 

Mokomieji žaidimai - Electric Box valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, renkantis prietaisus ir dėliojant juos elektrinėje grandinėje.

 

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Electric Box, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 16302   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai