Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Horde Of English Zombies

Mokomieji žaidimai - Horde Of English Zombies 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Horde Of English Zombies

Mokomieji žaidimai - Horde Of English Zombies aprašymas:

Dažnai tenka pasėdėti prie knygų ir vadovėlių, kad gerai paruošti anglų kalbos namų darbus ir negauti dvejeto. tai tikrai nuobodus reikalas, tačiau jūs galite ne tik mokytis anglų kalbos, bet ir puikiai leisti laiką. Taip yra todėl, kad skiltis Mokomieji žaidimai pasipildė nauju flash žaidimu, kuris yra skirtas gerinti anglų kalbos žinias.
Žaidime turėsite šaudyti atsirandančius zombius, kurie kalbės angliškai. Jeigu zombis ištaria frazę neteisingai, jį turite nušauti, tačiau jeigu kitas zmobis bus raštingas ir kalbės taisyklingai- šaudyti negalėsite. Nepamirškite, kad jus spaudžia ir laikas, taigi jeigu ilgai galvosite, zombis jus užpuls ir nespėsite net mirktelėti, kai suprasite, kad žaidimas baigėsi. Tai puikus pavyzdys, kaip žaidimai leidžia ne tik linksmintis, bet ir įgauti puikių įgūdžių. Šį žaidimą nemokami-zaidimai.lt komanda rekomenduoja ne tik besimokantiems, bet ir visiems, kurie nori prisiminti ar tiesiog pagerinti kalbos žinias. Sėkmės kategorijos mokomieji žaidimai lankytojai, tikimės, kad žis žaidimas pagerins jūsų anglų kalbos žinias. 

 

Mokomieji žaidimai - Horde Of English Zombies valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymas labai paprastas- teisiog reikia šaudyti į netaisyklingai kalbančius zombius, spaudžiant KAIRĮ pelės kalvišą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Horde Of English Zombies, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 22050   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai