Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Traveler IQ

Mokomieji žaidimai - Traveler IQ



 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Traveler IQ  

Mokomieji žaidimai - Traveler IQ aprašymas:

Tai puikus žaidimas pagilinti, atnaujinti geografines žinias, o gal tiesiog sužinoti naujų dalykų apie tai, kur yra vienas ar kitas žymus miestas, monumentas ar panašiai. Visa nemokami-žaidimai.lt komanda manė, kad turi puikias geografines žinias, tačiau šis žaidimas įrodė, kad reikia dar daug daug tobulėti. 
Žaidime matysite žemėlapį, o viršuje tašką, vietą, miestą ar šalį, kurią turite rasti. Jūsų užduotis- kuo tiksliau žemėlapyje pažymėti prašomą vietą. Už tikslumą gausite taškų, kuriuos rinkdami pateksite į kitus lygius. Jeigu galvosite per ilgai- baigsis užduoties laikas ir neteksite taškų, taigi verta paskubėti ir galvoti žaibiškai. Aišku svarbu nepamiršti tikslumo, nes apsirikę keliais šimtais kilometrų neteksite daugybės taškų. Tikimės, kad kategorija Mokomieji žaidimai padės jums pagerinti savo geografines žinias ir nebeturėsite problemų akis į akį susidūrę su žemėlapiu. Tai puikus įrodymas, kad žaidimai yra ne tik laiko gaišimas, o puikus mokymosi šaltinis.

 

Mokomieji žaidimai - Traveler IQ valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, renkantis prašomą vietą žemėlapyje. Sėkmės šauniesiems kategorijos Mokomieji žaidimai geografams.

 

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Traveler IQ, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 24154   |   Balsų: 50   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai