Pradžia » » Linksmi žaidimai - Gluey

Linksmi žaidimai - Gluey

 

 

Linksmi žaidimai - Gluey

Linksmi žaidimai - Gluey aprašymas:

Daugybė burbūlų, mirguliuojančios spalvos- tai išvysite žaidime Gluey, kurį jums dovanoja kategorija Linksmi žaidimai. Žaisdami šį puikų flash žaidimėlį, turėsite jungti vienodų spalvų burbulus taip, kad šie susijungtų ir išnyktų. Pats žaidimo principas labai primeną tetrį- kai sujungi vienodas spalvas, burbulai sprogsta ir taip jų lygis po mažu mažėja. Tai tikrai linksmas flash žaidimas, kurį rekomenduojame žaisti keliese, su draugų kompanija. Patikėkite, tikrai nepasigailėsite jeigu apsilankysite nemokami-zaidimai.lt kategorijoje Linksmi žaidimai. Čia gera nuotaika garantuota. 

 

Linksmi žaidimai - Gluey valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės KAIRIUOJU klavišu spaudžiant ant vienodos spalvos burbulų.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Gluey patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2819   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai