Pradžia » » Linksmi žaidimai - Fly Loader

Linksmi žaidimai - Fly Loader 

Linksmi žaidimai - Fly Loader

Linksmi žaidimai - Fly Loader aprašymas:

Zzzzzzzzzz... Tikrai kiekvienam girdėtas garsas, kurį skleidžia vienas iš šlykščiausių padarų žemėje- musė. Tikriausiai daugumai yra teke pasišvaistyti su, taip vadinama, "pliauškyne" ir atkeršyti šiems padarams už drumsčiama ramybę. Nemokami-zaidimai.lt nebutu nemokami-zaidimai.lt, jeigu nepristatytų linksmų žaidimų savo lankytojams. Taigi šį kartą siūlome pakovoti su minėtais padarais ir pasišvaistyti "pliauškyne". Šiam malonumui turėsite ribotą laiką, o tiksliau- jums reiks kuo greičiau užmušti kuo daugiau musių. Patikėkite, tai yra puikus laiko praleidimo būdas, kai esate suirzes ir kiekviena smulkmena  trukdo gyventi. Patraiškysite muses ir pasaulis nušvis kitomis spalvomis! =) Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Fly Loader valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymas ypač paprastas- pele valdysite pliauškynę, o KAIRIUOJU jos klavišu traiškysite muses.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Fly Loader, pritraiškėte neįtikėtinai daug musių ir pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, linksmi žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7392   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai