Pradžia » » Linksmi žaidimai - Hat Card Throw

Linksmi žaidimai - Hat Card Throw 

 

Linksmi žaidimai - Hat Card Throw

Linksmi žaidimai - Hat Card Throw aprašymas:

Ar kada bandėte mėtyti kortas taip, kad jos graziai skrostų orą ir grakščiai skristų? Tikriausiai tai daryti yra bandę visi. Na o šiandien jūs turite puikią galimybę atgaivinti savo įgūdžius ir vėl pamėtyti kortas. Žaidime kortas mėtysite ne šiaip kur akys mato, o į stebuklingą mago kepurę, kuri po kiekvieno metimo keis savo buvimo vietą. Mesdami galėsite reguliuoti metimo kryptį ir stiprumą. Turėkite omeny, kad kortų skaičius ribotas.
Žaidimo vaizdas yra pieštinis ir tai sukuria labai malonią nuotaiką, o rankoje laikoma, raudona korta atrodo tikrai magiškai. Jeigu pasirodysite labai taiklus arba taikli ir į skrybėle pataikysite net kelis kartus iš eilės, išvysite įvairių pagiriamųjų komentarų. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS.

 

Linksmi žaidimai - Hat Card Throw valdymas ir pagalba: 

Hat Car Throw žaidimo iš skilties Linksmi žaidimai valdymas yra labai paprastas:  KAIRIOJO pelės klavišo paspaudimas ir laikymas reguliuoja kortos metimo stiprumą, o atleidimas- paleidžia kortą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Hat Card Throw perėjote daug lygių, įdomiai peršovėte savanorį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4826   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-12-23 I thgohut finding this would be so arduous but it's a breeze! ://rmwohajy*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://jmimkin*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]jmimkin[/url] [link=://wjcdwa*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]wjcdwa[/link]
by I thgohut finding this would be so arduous but it's a breeze! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*rmwohajy*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*jmimkin*http://ww
2015-12-22 I could watch <a ="://sgxlhmocxs*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Scirndleh's</a> List and still be happy after reading this.
by I could watch <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*sgxlhmocxs*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Scirndleh's</a> List and still be happy after reading this.
2015-12-21 Žinoma, galima. Bet jei nutsemi svorio, tai geriausia tris kiaušinių baltymus ir vieną trynį. O svorio išlaikymui tai pusryčiams tiks ir trys pilni virti kiaušiniai.
by Žinoma, galima. Bet jei nutsemi svorio, tai geriausia tris kiaušinių baltymus ir vieną trynį. O svorio išlaikymui tai pusryčiams tiks ir trys pilni virti kiaušiniai.
2012-10-30 kodel nepakrauna ? :(
by Ltadas
2012-08-20 nepakrauna
by zydrune
2010-03-26 38332
by laura
2010-02-24 13888
by brigita

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai