Pradžia » » Linksmi žaidimai - Fly Squirrel Fly

Linksmi žaidimai - Fly Squirrel Fly 

 

Linksmi žaidimai - Fly Squirrel Fly

Linksmi žaidimai - Fly Squirrel Fly aprašymas:

Tikriausiai visi esate matę voverę, lakstančią medžių šakomis. Tačiau ar teko matyti tokia voverę, kuri skristų virš miško ir jūsų galvų? Manau, kad ne, nebent... Na o skiltis Linksmi žaidimai šiandien jums pristato kaip tik tokią voveraitę, kurios tikslas- nuskristi kuo didesnį atstumą, o jūsų užduotis- jai padėti.
Taigi, kaip jau supratote, žaidime valdysite voverę. Pradžioje paleisite ją skristi iš laidynės, liaudiškai vadinamos "ragatke", o skrydžio metu rinksite įvairius daiktus, kurie leis voverei skristi ir skristi. Tokie daiktai gali būti bomba, kuri išmes voverę į orą arba balionai. Skrendant sustiksite ir įvairių gyvūnų, pavyzdžiui, dinozaurų, kurie taip apt padės skirsti kuo toliau. Ore rinksite ir pinigus, kurie sumuosis prie pinigais virtusių taškų, gautų už nuskristą atstumą. Taigi kuo toliau nuskrisite- tuo daugiau pinigų gausite ir galėsite tobulinti savo voverę. Už pinigus galėsite nupirkti jai raketą, parašiutą ar padidinti laidynę arba praplatinti voverės sparnus. Taigi žaidiams tikrai linksmas, ypač, kai fone groja linksma muzikytė.
Linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

Linksmi žaidimai - Fly Squirrel Fly valdymas ir pagalba: 

Voverės paleidimą iš laidynės reguliuosite pele, spausdami KAIRĮ pelės kalvišą ir jį atleidus, paleisite voverę. Skrydžio metu, spaudydami KAIRĮ pelės kalvišą, kelsite voverę aukštyn. Taip pat raidė A- išskleidžia parašiutą, o raidė S- paleidžia raketą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Fly Squirrel Fly patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8002   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-10-18 An <a ="://zeqfghojwde*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">inegelitlnt</a> point of view, well expressed! Thanks!
by An <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*zeqfghojwde*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">inegelitlnt</a> point of view, well expressed! Thanks!
2015-10-16 That's an expert answer to an ineritsteng question ://vvlotb*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://xbdvgb*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]xbdvgb[/url] [link=://egsivqazk*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]egsivqazk[/link]
by That's an expert answer to an ineritsteng question *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*vvlotb*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*xbdvgb*http://www.nemokami-zai
2015-10-16 That's a <a ="://mxwbixibm*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">moaedbr-lker.</a> Great thinking!
by That's a <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*mxwbixibm*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">moaedbr-lker.</a> Great thinking!
2015-10-15 Just cause it's simple doesn't mean it's not super hellpuf.
by Just cause it's simple doesn't mean it's not super hellpuf.
2010-11-13 labai idomus
by monika
2010-02-01 Labai geras žaidimas.perėjau visą,tikrai jėga
by Justas
2010-01-27 lyvas
by kamile999
2009-11-30 :D
by :D

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai