Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Fragger

Veiksmo žaidimai - Fragger

  

 


Veiksmo žaidimai - Fragger


 

Veiksmo žaidimai - Fragger aprašymas:

Žaidimo lange matysite savo veikėją- specialiųjų pajėgų policininką ir besislapstančius nusikaltėlius. Kiekviename lygyje policininkas gaus tam tikrą skaičių granatų, kurias naudodamas turės sunaikinti visus priešus. Žaidimas labai panašus į tokius, kuriuos galite rasti skiltyje Loginiai žaidimai. Tikriausiai paklausite "kodėl?". O gi todėl, kad žaisdami turėsite strateguoti ir mąstyti, kaip mėtyti granatas, kad jų užtektų visiems priešams sunaikinti. 
Kaip ir įprasta, turėsite galimybę reguliuoti metimo kryptį ir stiprumą, taigi viskas jūsų rankose. Na o kiekviename lygyje susidursite su naujais sunkumais- užtvaromis, sienomis, tiltais, duobėmis ir pan. Bet mes žinome, kad visi kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai turi taiklias rankas ir tai nesudarys jokiu problemų. Tikimės, kad flash žaidimai pakelia jūsų nuotaiką ir praskaidrina rudeniškas dienas.

Veiksmo žaidimai - Fragger valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu žaidime Fragger, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5371   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai