Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Glorious Cocktails

Veiksmo žaidimai - Glorious Cocktails  

 


Veiksmo žaidimai - Glorious Cocktails


 

Veiksmo žaidimai - Glorious Cocktails aprašymas:

Taigi veiksmo žaidimai pristato dar vieną puikų flash žaidimą, kuriame tikrai netruks veiksmo, o gal ir siaubo. Kodėl siaubo? Todėl, kad girdėsite klykiančių žmonių balsus, matysite liepsnas ir paniką. Ir visa tai sukelsite būtent jūs, kategorijos veiksmo zaidimai lankytojai. Taigi žaidimo siužetas labai paprastas- Amerikos ir viso pasaulio garsenybės susirinko bažnyčioje išklausyti mišių ir pasimelsti, tačiau ramybei įsivyrauti nebus lemta. Kažkoks blogio apsėstas išprotėjas tipas užsiropštė ant bažnyčios pastolių ir tiesiai ant klausytojų galvų mėto degančius butelius su degiu skysčiu viduje, taip vadinamus, molotovo kokteilius. Būtent tą išprpotėjusį maniaką jūs ir valdysite. Pagrindinis tikslas yra sudeginti kuo daugiau žmonių, naudojant penkis padegamuosius kokteilius. Taigi linkime stiprių nervų ir taiklių metimų bei tikimės, kad sugrįšite į kategoriją Veiksmo žaidimai.

 

Veiksmo žaidimai - Glorious Cocktails valdymas ir pagalba:

žaidimas valdomas pele: nusitaikote į ką norite mesti ir spausdami KAIRĮ pelės klavišą, metate butelį.

 

Jeigu žaidime Glorious Cocktails, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6590   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai