Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Worm Food

Veiksmo žaidimai - Worm Food  

 


Veiksmo žaidimai - Worm Food


 

Veiksmo žaidimai - Worm Food aprašymas:

Žaidimo tikslas yra pridaryti kuo daugiau nuostolių ir bėdos miestelių gyventojams. Tai padaryti tikrai nebus sunku, nes žaidime Worm Food valdysite milžinišką kirminą, kuris ėda viską, kas pasitaiko jo kelyje. Pasigailėjimo nesulauks nei žmonės, nei pastatai, nei gyvūnai. Šis žaidimas yra sukurtas anksčiau per LNK televiziją rodyto serialo apie milžinišką kirminą pagrindu. Kaip ir filme, taip ir žaidime, žmonėms paniką ir baimę varys tam tikru metu pasirodanti pabaisa. Ten kur ji išlenda iš gelmės, nelika jokios gyvybės. Kiekviename lygyje turėsite surinkti tam tikrą taškų skaičių, kuriuos gausite už aplinkos naikinimą. Beje, siautėti ir kelti paniką galėsite tik tam tikrą laiką, per kurį ir reiks pasiekti nurodytą taškų sumą. Sėkmės ir laukiame grįžtant į kategoriją Veiksmo žaidimai.

Veiksmo žaidimai - Worm Food valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis.

 

Jeigu žaidime Worm Food, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7522   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai