Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Freeway Fury

Veiksmo žaidimai - Freeway Fury  

 


Veiksmo žaidimai - Freeway Fury


 

Veiksmo žaidimai - Freeway Fury aprašymas:

Žaidime valdysite skriejantį greitkeliu automobilį, kuriuo turėsite gadinti kitus automobilius. Taigi tikslas yra labai aiškus ir paprastas- sugadinti kuo daugiau transporto priemonių, už kurias gausite taškų. Taip pat taškai skiriami už pavojingus manevrus, važiavimą priešpriešine juosta bei kitus pavojingus dalykus. Kai jūsų automobilis pradės degti ar bus nepataisomai sugadintas, galėsite perlipti į kitą ir tęsti savo juodus darbus. Kiekvienas lygis užtrunka 60 sekundžių važiavimo greitkeliu, jeigu per šį laiką pavyksta neužsimušti- keliaujate toliau. Nepamirškite, kad jūsų automobilis turi ir specialų patobulinimą- NOS sistema, kuri padės išvystyti dar didesnį greitį.

Veiksmo žaidimai - Freeway Fury valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklė AUKŠTYN- važiuoti į priekį arba šokti į priekį, rodyklė ŽEMYN- stabdyti arba įlipti atgal į automobilį, rodyklės į ŠONUS- šokinėjimo ir važiavimo kryptys, SPACE- NOS.

Jeigu žaidime Freeway Fury, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4700   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-24 START CEN1ROPEN 8649 MAGLC
by bvb
2010-11-15 START CEN1ROPEN 8649 MAGLC
by BVA
2010-11-15 MNVCD
by nidas
2010-11-15 1566
by ezgs

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai