Pradžia » » Linksmi žaidimai - Flaming Zombooka

Linksmi žaidimai - Flaming Zombooka

 

 

Linksmi žaidimai - Flaming Zombooka

Linksmi žaidimai - Flaming Zombooka aprašymas:

Žaidime turėsite šaudyti zombius su raketsvaidžiu. Atrodo paprasta, bet šį žaidimą galima būtų priskirti Loginių arba Strateginių žaidimų kategorijai, nes žaidėjams teks gerokai pasistengti, kad kulkos pasiektų tikslą. Nemokami-zaidimai.lt jau yra pristatę panašių žaidimų, kuriuose norint patekti į kitą lygį, reikia strateguoti ir numatyti porą veiksmų į priekį. Taip pat yra ir šiame kategorijos Linksmi žaidimai žaidime- turėsite numatyti kokį veiksmą sukels raketa, kokias dėžes reikia numušti, kad pasiekti zombį. Negana to, turėsite ribotą kiekį kulkų, taigi reiks pasistengti, kad kiekviena kulka būtų tikslinga.
Žaidime gausų lygių ir kiekvienas jų visiškai nepanašus į kitus. Taip pat sutiksite daug zombių rūšių- vieniems užteks pataikyti su raketsvaidžiu, o kiti, atsparūs kulkoms, turės mirti ant spyglių. Linkime linksmai praleisti laiką ir vėl grįžti į kategoriją Linksmi žaidimai, kurioje kasdien rasite naujų ir linksmų žaidimų nuotaikai pakelti.

Linksmi žaidimai - Flaming Zombooka valdymas ir pagalba: 

Pele reguliuosite kulkos kryptį ir šūvio stiprumą. Paspaudę kairį klavišą- iššausite kulką. 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Flaming Zombooka patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2085   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-08 qwertyuiopassssdfghjklllllllzxcvbnm,
by sdfhjkla

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai