Pradžia » » Linksmi žaidimai - Home Sheep Home

Linksmi žaidimai - Home Sheep Home 

 

Linksmi žaidimai - Home Sheep Home

Linksmi žaidimai - Home Sheep Home aprašymas:

Žaidimo lange išvysite jaukų, pastelinių spalų prieštinį gamtos vaizdelį. Pamatysite ir tris skirtingo dydžio avytes. Pirmoji yra pati storiausia, ji turi daug jėgos, bet yra labai lėta ir nerangi. Antroji- vidutinio dyžio, gerokai greitesnė už pirmąją, bet turinti mažiau jėgų. Na ir trčioji yra pati mažiausia ir silpniausia, bet vikriausia. Taigi žaidime turėsite valdyti visas tris avytes ir padėti joms įveikti kelyje į fermą atsiradusias kliūtis. Pirmajame žaidimo lygyje avytės turės nuversti rastą ant prarajos, kad pasiektų fermą, o antrajame- nugriauti šiaudų sieną. Kiekviename lygyje susidursite su vis sunkesniais išbandymais, todėl teks pasitelkti loginį mastymą ir strateguoti, kuri avytė ką turės padaryti, kad visos drauge pasiektų tikslą. Taigi linkime geros nuotaikos ir lauksime grįžtant į kategoriją Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Home Sheep Home valdymas ir pagalba: 

Avytes keisti galėsite skaičiais 1,2,3. Jų valdymas vyksta klavietūros rodyklėmis, o SPACEBAR klavišas atliks šuolį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Home Sheep Home patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10406   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai