Pradžia » » Linksmi žaidimai - Penguin With Bow

Linksmi žaidimai - Penguin With Bow



 

 

Linksmi žaidimai - Penguin With Bow

Linksmi žaidimai - Penguin With Bow aprašymas:

Vieną dieną, kai pingvinas plaukiojo po šaltus arkties vandenis, jis pastebėjo ant kranto stovinčią didžiulę iškabą su užrašu "Laukiame Jūsų Bahamuose". Reklamoje matėsi saulėti Bahamų vaizdai, palmės, karšta jūra ir paplūdimys. Taigi mažasis pingviniukas nusprendė, kad žaidimai šaltame vandenyje jo nedomina ir užsimanė nuvykti ir saulėtajį paplūdimį. Dėja, bet jis neturėjo pinigų, kad galėtų išvykti atostogų. Viskas ką pingviniukas turėjo, tai buvo jo lankas ir strėlės, su kuriomis jis gaudydavo žuvį atsisėdęs ant ledo lyties. Jis pasiėmė visą savo turtą ir patraukė į saulėtąjį kraštą. Čia ir prasidėjo visi žaidimai ir linksmybės.
Na o jūsų užduotis žaidime bus padėti pingvinui pasiekti tikslą. Turėsite šaudyti iš lanko į uolas, kuriomis pingvinas keliaus. Klausiate kaip? Prie strėlių bus pririštos virvės, kurios ir leis judėti į priekį. Taigi sėkmės visiems kateogijos Linksmi žaidimai lankytojams ir laukiame jūsų apsilankant kitose nemokami-zaidimai.lt skiltyse.

 

Linksmi žaidimai - Penguin With Bow valdymas ir pagalba: 

Strėlės kryptį ir šūvio stiprumą reguliuosite pele, spausdami KAIRĮ pelės kalvišą. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Penguin With Bow patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8158   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai