Pradžia » » Linksmi žaidimai - Kaban Sprint

Linksmi žaidimai - Kaban Sprint 

 

Linksmi žaidimai - Kaban Sprint

Linksmi žaidimai - Kaban Sprint aprašymas:

Žaidime valdysite mažą šerniuką, kuris bėgs per fermos laukus ir stengsis išvengti kliūčių. Pagrindinis žaidimo tikslas yra rinkti vėliavėlias, kurios yra išdėliotos pakelėje. Bėgdamas šerniukas, galės pasinaudoti tam tikromis pagalbomis- tramplinais, kurie padės peršokti kliūtis bei liepteliais, nutiestais per bedugnes. Žaidime svarbu neatsitrenkti į tokias kliūtis kaip kaktusai, bačkos arba tvoros, nes tai atims iš šerniuko gyvybes ir jums nepavyks pasiekti finišo. Taigi žaidžiant šį žaidimą, teks pasitelkti visą atydumą. Sėkmės ir lauksime grįžtant į kategoriją Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Kaban Sprint valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymą galtie pasirinkti- ar valdysite su pele, ar su klavietūra. Jeigu pasirinkote klavietūrą, tai rodyklės AUKŠTYN ir ŽEMYN, reguliuos šerniuko judėjimo kryptį, o klavišas SPACEBAR- atliks šuolį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Kaban Sprint patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7686   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai