Pradžia » » Muštynių žaidimai - Chaos Faction

Muštynių žaidimai - Chaos Faction

 

 


Muštynių žaidimai - Chaos Faction


Muštynių žaidimai - Chaos Faction aprašymas:

Tikriausiai visi kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai jau buvo pasiilgę naujienų šioje skiltyje... Pagaliau radome tokį žaidimą, kuris žavi savo paprastumu, veiksmu ir įtraukią žaidėją taip, kad laikas lekia nepastebimai. 
Kaip jau supratote iš žaidimo pavadinimo, žaidime vyraus visiškas chaosas ir tai nei kiek neperdėtas dalykas. Chaos Faction žaidime pasirinksite vieną iš trijų kovotojų, su kuriuo kovosite įvairiose trasose suskirstytose į tris zonas. Kiekvienoje trasoje jūsų laukia skirtingi priešai ir skirtingos aplinkos, pavyzdžiui, piratų laivas, viduramžių pilis ar statybų aikštelė. Kiekvienoje trasoje sutiksite jai būdingus priešus. Deja, bet dažniausiai prieš juos kovosite vienas, tačiau tai ne bėda, nes gausite įvairių ginklų, galėsite atlikti triukus ir pan. Kai susidorojate su priešais, galite pats pasirinkti ir kovoti su tame lygyje nugalėtais veikėjais. Primena persikūnijimą.
Tokie žaidimai labai įtraukia, todėl būkite atsargūs ir laiks nuo laiko žvilgtelėkite į laikrodį ir nepamirškite, kad visada esate laukiami skiltyje Muštynių žaidimai.

Muštynių žaidimai - Chaos Faction valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: RODYKLĖS- judėjimo kryptys, Z, X - smūgiai, SPACE - pauzė.

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Chaos Faction, stipriai sumušėte daug priešų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6610   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-09-23 neidomus ziaurei
by ZaX
2011-09-23 dsfs
by fds
2011-07-23 labai geras game patinka man biski labiau 1 dalis kuri nebeveikia bet 2 ir puse velnio vienu zodziu aciu flash games kurejams kad ikele ieskojau 1 bet radau 2 nu nors tiek aciu as chaos faction zaidu gerbejas
by taduksas
2011-02-10 ziaurei ilgai krauna
by nesvarbu
2011-02-05 zinau????
by edgaras
2011-01-16 cvcb v
by cvc
2011-01-16 ziauriai geras game
by nesvarbu
2010-12-22 ziauriai geras game :DD
by titas
2010-12-13 neidomus
by nesvarbu

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai