Pradžia » » Muštynių žaidimai - Dragon Fist

Muštynių žaidimai - Dragon Fist
 

Muštynių žaidimai - Dragon Fist

Muštynių žaidimai - Dragon Fist aprašymas:

Po ilgo laiko kategorija Muštynių žaidimai atsinaujino puikiu flash žaidimu, o tiksliau visa Dragon Fist žaidimų trilogija. Taigi dabar pristatome jums pirmąją šios serijos dalį. Žaidimo grafika nėra įspūdinga, tačiau kovos varikliukas- puikus. Įsijungus žaidimą, pasitinka rytietiški nindzių motyvai. Kaip ir daugelyje kitų Muštyniu žaidimai serijos atstovų, čia pasirinksite savo charakterį, įvesite nick'ą ir pradedam- jūs jau kovos ringe.
Galite rinktis žaisti prieš kompiuterį arba prieš savo draugą, kuris sėdės šalia jūsų, prie to paties kompiuterio. Žaisti flash žaidimus multyplayer rėžimu yra gana retas dalykas, tačiau Dragon fist suteiks jums šią progą. Kaip jau supratote, jūs atstovausite rytų kovos menų kovotoją, todėl mokėsite daugybę puikių smūgių. Nors smūgiuoti galite tik dviem klavietūros klavišais, bet šių klavišų kombinacijos sukuria įspūdingas smūgių variacijas ir kombinacijas.
Žaidimas paremtas basikeičiančiais lygiais, todėl su kiekvienu priešininku patisrite vis daugiau adrenalino ir sutiksite vis naujas žaidimo aplinkas. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Dragon Fist valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas iš kategorijos Muštynių žaidimai, valdomas klavietūra: W- šokti aukštyn S- gintis ir tūpti, D- judėti į dešinę, A- judėti į kairę, T- smūgis, Y- spyris. 

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Dragon Fist, atradote kokių nors gudrybių, atlikote unikalų smūgį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 21893   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai