Pradžia » » Muštynių žaidimai - Avatar Arena

Muštynių žaidimai - Avatar Arena
Įspėjame
:
žaidimas "sveria" daug, todėl teks palaukti kol pakraus. Bet patikėkite, laukti verta!

 

Muštynių žaidimai - Avatar Arena (liet. Įsikūnijimų arena)

Muštynių žaidimai - Avatar Arena (liet. Įsikūnijimų arena) aprašymas:

Žaidimą jums pristatome, mūsų lankytojo Lauryno pageidavimu. Ačiū jam labai už šį puikų žaidimą, kuris papildė kategorijos Muštynių žaidimai gretas.
Žaidimas Avatar Fights turėtų patikti daugėliui. Smagu tai, kad kūrėjai leidžia žaidėjui pasirinkti vieną iš trijų rasių (skill'ų), kurią jis atstovaus kovose. Skill'ai yra šie: vanduo, ugnis, akmenys ir dūmai. Kiekvienas iš šių gebėjimų turi atskirą ginybos, puolimo techniką ir svarbiausia- super puolimą, kuris labai primena FATALITY iš Mortal Combat žaidimo. Pasirinkus savo rasę, rinksitės ar norite treniruotis, ar stoti į kovą. Pasirinkę kovą, gaunate vieną iš gausybės priešininkų ir vualia- pradedam. Kova trunka 2 roundus, kurių kiekviename galite panaudoti 2 super smūgius.
Smagu tai, kad galite pasirinkti kovotojo išvaizdą: veidą, rankas, kojas, kūną. Čia, kaip ir daugėlyje žaidimų iš kategorijos Muštyniu žaidimai arba Veiksmo žaidimai , svarbu pasirinkti ir puikią taktiką. Kovos baigtį nulems ir tai ar rinksitės super smūgius ar serijas paprastų atakų, o gal atsargią ginybos taktiką. Bet juk svarbiausia- laimėti, to jums ir linkime!
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai .

 

Muštynių žaidimai - Avatar Arena (liet. Įsikūnijimų arena) valdymas ir pagalba: 

Valdymas beveik nesiskiria nuo kitų žaidimų, kuriuos rasite skiltyje Muštynių žaidimai . Atakos klavišas yra SPACE, ginybos- rodyklė ŽEMYN, judėjimas į kairę ir dešinę- rodyklės į DEŠINĘ ir KAIRĘ, kovos kombinaciją- rodyklė AUKŠTYN. Super smūgį galite atlikti spaudydami kovos klavišą SPACE ir laikydami paspaudę ginybos klavišą- rodyklę ŽEMYN. Kitaip tariant super smūgis= SPACE + rodyklė ŽEMYN.
Patarimas: kaupdami super smūgį, stebėkite priešininką, nes jo paleistas smūgis kaupimo metu, sugadins jūsų smūgį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Muštynių žaidimai , žaidimą Avatar Fights, atradote kokių nors gudrybių, atlikote unikalų smūgį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 174938   |   Balsų: 461   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai