Pradžia » » Muštynių žaidimai - Dyno Strike

Muštynių žaidimai - Dyno Strike 

 


Muštynių žaidimai - Dyno Strike 


Muštynių žaidimai - Dyno Strike aprašymas:

Kategorijos Muštynių žaidimai žaidime Dyno Strike rinksitės iš dviejų herojų- raumeningo vyriškio ir ne ką blogiau pasiruošusios moteriškės. Taigi žaidimas puikiai tinka tiek vaikinams tiek merginoms. Abu kovotojai yra nusiteikę kovingai, nes jų tikslas- išvaduoti dinozaurus iš ateivių nelaisvės. Žaidimo veiksmas vyksta tolimoje planetoje, kurioje keliaujate įvairiomis aplinkomis ir kovojate su priešais. Lyg būtų maža stiprių rankų ir raumeningų kojų, pakeliuj galėsite rasti įvairiausių ginklų, kurie palengvins jūsų užduotį. Už kiekvieną nugalėtą priešą gausite taškų, kurių skaičių didinsite ir rinkdami įvairius vertingus daiktus. Jeigu atsitiks taip, kad nepavyks išnešti sveiko kailio iš kovos lauko, visada galėsite atstatyti savo jėgas valgydami maistą, kuris slepiasi po dėžėmis ir bačkomis.
Kovojant su priešais, laikas nuo laiko pasirodys įvairių rūšių pavergti dinozaurai, kurie taip pat bandys jus užmušti. Tačiau kovojant su šiom būtybėm, jos išsilaisvina ir pereina į jūsų pusę. Taigi užduotis tampa dar lengvesnė nes turite šiokį tokį pastiprinimą.
Jūsų valdomas kovotojas moka daugybę įvairių smūgių, šuolių bei supersmūgių, todėl kartais net nėra tikslo naudoti ginklus, užtenka porą kartų pasišvaistyti kumščiais ir priešas tampa nepavojingas. Būtent todėl šis žaidimas ir pateko į kategoriją Muštynių zaidimai.
Kiekvieno lygio pabaigoje jūsų laukia ypač galingas ir sunkiai įveikiamas to lygio bosas. Visgi mes tikime, kad kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai nesunkiai susidoros su šia užduotimi.

Muštynių žaidimai - Dyno Strike valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas kalvietūra: W, A, S, D- judėjimas, J- ataka, smūgis, daikto paėmimas, K- spyris, L- šuolis.

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Dyno Strike, stipriai sumušėte daug priešų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11545   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai