Pradžia » » Maisto žaidimai - Burgers And Bombs

Maisto žaidimai - Burgers And Bombs

 

 

Maisto žaidimai - Burgers And Bombs

Maisto žaidimai - Burgers And Bombs aprašymas:

Ar dar atsimenate puikųjį filmukų kanalą- Cartoon Network, per kurį nuolatos rodydavo įvairiausius linksmus filmukus. Didelė dalis vaikų tiesiog užaugo su šiuo kanalu ir tikrai gerai pamena du veikėjus- triušį Morką ir Tazą, kurie nuolatos prisigalvodavo įvairių linksmybių. Šiandien šių herojų nuotykiais galėsite pasidžiaugti skiltyje Maisto žaidimai, kur rasite žaidimą Burgers And Bombs. Žaidimo tikslas yra, valdant meškėną Tazą, gaudyti krentantį maistą, kurį mėto triušis Morka. Tačiau šis linksmas ilgaausis kartais imasi suktų gudrybių- numeta ne maistą o vieną kitą bombą ar TNT sprogmenį. Būtent šių daiktų Tazui valgyti negalima, nes kol jo organizmas susidoros su tokiom apkrovom, nukris ne vienas gardus patiekalas. Tačiau čia yra ir šiokia tokia pagalba- krentančios virškinimo tabletės, kurios leis praryti vieną sprogmenį, neprarandant laiko. Žaidimas tampa vis sudėtingesnis, kai triušis ima vis greičiau ir greičiau švaistytis maistu. Taigi toks žaidimas- iššūkis pirštams ir reakcijai. Sėkmės visiems kategorijos Maisto žaidimai žaidėjams. 

Maisto žaidimai - Burgers And Bombs valdymas ir pagalba: 

Šis serijos Maisto žaidimai žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis į KAIRĘ ir į DEŠINĘ. Jos nurodo Tazo judėjimo kryptį. 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Burgers And Bombs patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12636   |   Balsų: 85   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-10 nesamoneeeeee
by zisuysa
2011-05-22 neisijungia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
by trd
2011-04-05 suds o ne zaidimas....
by rytis cicinas
2011-03-02 nesijungia juodas ekranas ir viskas:(
by gabriele
2011-02-21 labai geras zaidimas ir labai sunkus
by domux
2011-02-21 kaip ji ijunkti ??????????????????????????????????????
by karolinuxxx
2011-02-04 tikrai kvailas zaidimas neisijunge sutinku su by mine
by lauryna
2011-01-16 rtm khyfnhji
by mantas
2011-01-08 visai nieko.
by mine
2010-12-28 labai patiko.
by mine
2010-10-28 *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by xza
2010-08-31 rimtai neisijungia!
by jap
2010-06-27 man neisijungia
by livudikas
2010-06-03 meslas
by kate
2010-06-02 kai pasakai kur eiti šokuis ar hora
by skaiste
2010-05-25 gkjg hfhgfgh gv nhgdabf jkaghdfjkg kjgf kfdjkg gfjkg mj kjfgkdnsak kfg fajhfrgkag jhf hnfkjadhf jhsajk kfk kfjdal kadjg kfgakdfla kurtiu uryenb fvmdfhJK kfhdk djfhmd fnsd fdfk ffd.
by rtseųy
2010-05-25 nepajumgia
by lukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai