Pradžia » » Linksmi žaidimai - Red And Blue Balls

Linksmi žaidimai - Red And Blue Balls 

 

Linksmi žaidimai - Red And Blue Balls

Linksmi žaidimai - Red And Blue Balls aprašymas:

Linksmi žaidimai suteiks jums tai, ko trūkstą šaltą ir nuobodžią žiemos dieną. Apsilankykite nemokami-zaidimai.lt skiltyje Linksmi žaidimai ir gera nuotaika bei šypsena lydės jus visą dieną. Na o žaidime Red And Blue Balls turėsite strateguoti ir naudodami "komandinį darbą" mėlyną ir raudoną rutuliukus nuvesti iki diveijų deimantų- raudono ir melyno. Žaidime yra daug lygių, trasų, barjerų ir pan. taigi žaidimas tikrai neprailgs. Tik nepamirškite pasigirti rezultatais ir kitą kartą vėl rinkitės skilti Linksmi žaidimai.  

 

Linksmi žaidimai - Red And Blue Balls valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: RODYKLĖS- judėjimo kryptis, SPACEBAR- pakečia rutuliukus.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Red And Blue Balls patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10644   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai