Pradžia » » Sporto žaidimai - Box Bmx

Sporto žaidimai - Box Bmx

Sporto žaidimai - Box Bmx

Sporto žaidimai - Box Bmx aprašymas:

Žaidimų, kuriuose reikia minti BMX dviračio pedalus yra sukurta daugybė, tačiau šįkart kategorija Sporto žaidimai siūlo ypatingą nuotykį. Žaidime Box Bmx 
turėsite atlikti tirukus uždaruose parkuose per tam tikrą laiką. Kiekvienas tirukas yra vertas numatyto taškų skaičiaus, kuriuos sumuojant reikia surinkti reikiamą kiekį. Jeigu tirukas atliekamas sklandžiai ir jungiamas su kitu triuku - taškų uždirbsite labai daug. Bet kiekvienas kritimas ir nepavykęs šuolis atima laiką, kuris yra labai brangus, nes pasibaigus jam ir nesurinkus visų taškų, žaidimas baigiasi. Kiekviename lygyje galite gauti tris medalius - bronzą, sidabrą ir auksą. Žinoma, kad gauti aukso medalį teks labai pasistengti. Žaidimas unikalus tuo, kad rungtynės vyksta free run principu, o kūrėjai siūlo labai daug įvairių triukų. Taigi sėkmės ir nenusilaužkite sprandų.
 

Sporto žaidimai - Box Bmx valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas rodyklėmis - judėjimo kryptis, skaičiai 1, 2, 3, 4, 5, 6 - atliekami tirukai, o klavišas CTRL pakeičia judėjimo kryptį. 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Box Bmx, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 633   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai