Pradžia » » Sporto žaidimai - Stunt Master

Sporto žaidimai - Stunt Master 

 

Sporto žaidimai - Stunt Master

Sporto žaidimai - Stunt Master aprašymas:

Tu esi filmavimo aikštelėje, o tavo pareigos- kaskadininas... Skamba tikrai intriguojančiai! Visi sudėtingiausi tiriukai ir pačios sunkiausios misijos atitenka tik tau. Būtent todėl kaskadininkų kaulai yra patys tvirčiausi pasaulyje. Žaidime tavo tikslas yra įveikti numatytas kliūtis su automobiliu, motociklu ar tiesiog savom kojom ir tuo pačiu sukelti kuo daugiau skausmo ir traumų savo veikėjui. Skamba intriguojančiai, tačiau nepamirškite, kad turite įvykdyti numatytą planą- persiversti ore ar tiesiog sudaužyti stiklus. Nepamirškite, kad tokie žaidimai vyksta tik virtualioje erdvėje ir nebandykite to pakartoti.
Jūsų misija bus parodyta kikvieno lygio pradžioje. Instrukcijų metu išvysite ir daiktus, kuriuos turite sunaikinti tirukų metu. Jeigu viskas pavyksta puikiai ir režisierius yra patenkintas tavo darbu- išgirsi šūksnius "Cut!, Well done, well done!" Taigi sėkmės laužant kaulus ir lauksime grįžtant į skiltį Sporto žaidimai. 

Sporto žaidimai - Stunt Master valdymas ir pagalba: 

Žaidime herojus arba transporto priemonė yra valdomi klavietūra: rodyklė aukštyn- judėjimas į priekį, SPACE- triukas, R- restart.

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Stunt Master, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9799   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-04-11 gereses zadmas paslyje
by mykolas
2010-12-31 ziauriai geras zaidas vos ne vos perejau visa tik uzknisa kai neduoda to ko nori
by dovisziau
2010-09-03 geras zaidas wisa perejau dauk nerwu reikejo:)()))))))))))))
by mantas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai