Pradžia » » Sporto žaidimai - Love To Jump

Sporto žaidimai - Love To Jump 

 

Sporto žaidimai - Love To Jump 

Sporto žaidimai - Love To Jump aprašymas:

Žaidime turesite šokinėti ant batuto ir atlikinėti įvairias užduotis, kurias pateikia teisėjai. Tai gali būti suktukai, špagatai ore, keli junginiai ir pan. Už kiekvieną teisingai atliktą užduotį gausite taškų, už kuriuos galėsite tobulinti savo sportininką ir kilti lygiais. Prasidejus žaidimui, mokėsite atlikti tik 3 triukus, tačiau perėjus porą lygių, mokėsite jau 5 ar net 6 triukus. Taip pat už taškus gausite įvairių bonus "actionų" tokių kaip laiko sustabdymas, bonus laikas ar super aukšti šuoliai. Tobulindami savo sportininką galėsite pasirinkti, kas jums svarbiau- triukų atlikimo greitis ar šuolio aukštis- svarbiausia, kad tarp abiejų gabėjimų būtų balansas. Taip pat nepamirškite, kad šiame žaidime svarbus laikas bei techninis triuko atlikimas- baigiant šuolį, turite nusileisti ant kojų taip pat nepamirškite, kad esate ribojami laiko. 
Žaidimas patiks vaikinams ir merginoms, nes galėsite vykdyti tiek vaikino tiek merginos karejeras. Žaidimo dizainas labai patraukiantis ir tinkantis jaunimui- matomi gatvės vaizdai, grafiti ir fone grojanti gatvės muzika. Tikimės, kad šis kategorijos Sporto žaidimai flash'iuka patiks visiems nemokami-zaidimai.lt lankytojams.

 

Sporto žaidimai - Love To Jump valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklės reguliuoja šuolio triukus, SPACE klavišas aktyvuoja specialius veiksmus.
NEPAMIRŠKITE, kad svarbiausia nusileisti tiesiai ant kojų, norint, kad šuolis būtų sėkmingas ir pavykų aukštai iššokti.

 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Love To Jump, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3693   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-01 NESAMONE TIKRAS MESLAS
by KOTRYNA
2010-04-28 Labai sunku žaisti.
by Katia

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai