Pradžia » » Sporto žaidimai - Workout

Sporto žaidimai - Workout 

 

Sporto žaidimai - Workout

Sporto žaidimai - Workout aprašymas:

Atsibodo būti nevykėliu? Atsibodo, kad visi tave stumdo mokykloje, universitete ar gatvėje? Atsibodo būti pastumdėliu? Puiku, mes turime tau išeitį - žaidimas Workout!
Žaidime valdysite visišką paliegėlį, kuris nusprendė tapti tikru atletu ir body biuld'eriu. Workout iš kategorijos Sporto žaidimai leis įgyvendinti ir jūsų pačių svajones bei tapti tikrais raumenų kalnais. Be kūno raumenų galėsite tobulinti ir likusią vaikino išvaizdą - plaukus, įdegį, verti auskarus ir pan. 
Sporto sistema labai tikroviška - galėsite treniruoti atskiras raumenų grupes, skirtingas rankas ar kojas, valgyti papildus, kurie skatins raumenų augimą. Jėgoms atstatyti turėsite valgyti normalų maistą, kuris augins riebalinį sluoksnį ir gerins bendrą sveikatą. Sporto žaidimai - tai kategorija, kurioje sportininku gali būti bet kas.

Sporto žaidimai - Workout valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ kalvišą ant pasirinkimų, matomų ekrane.

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Workout, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9750   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai