Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Abduction Game

Veiksmo žaidimai - Abduction Game

  

 


Veiksmo žaidimai - Abduction Game


 

Veiksmo žaidimai - Abduction Game aprašymas:

Tik kategorija Veiksmo žaidimai gali pasiūlyti tokius nuotykius, kokius patirsite žaisdami žaidimą Abduction Game. Šį kartą jums teks sunki ateivio dalia... Su visa ateiviu komanda atskrisite dideliu erdvėlaiviu į žemę grobti žmonių. Virš žemės skraidysite mažu erdvėlaiviu su galinga žmonių grobimo sistema. Pagrobtas aukas atiduosite į faršo gamyklą, kurioje vargšelių kūnai pavirs skystu faršu. Už tai gausite pinigų, kuriuos galėsite skirti savo erdvėlaivio tobulinimui. Galėsite įsigyti tobulesnę grobimo sistemą, pagreitinti erdvėlaivį arba patobulinti mėsmalę, kurioje bus malamos jūsų aukos.
Kiekviename lygyje jūsų užduotis yra sunaikinti ir pagrobti visus gyvus padarus. Tinka ir žmonės, ir gyvūliai. Jeigu kils minčių pridirbti ką nors dar blogiau, galite sunaikinti ir namus bei sunkvežimius, kuriais važinėja ūkininkai. Taigi veiksmo žaidimai jums suteiks galimybę paversti žemę chaosu. 

 

Veiksmo žaidimai - Abduction Game valdymas ir pagalba:

Erdvėlaivis valdomas raidėmis W,A,S,D, o žmonių grobimo mechanizmas- pele. Kairiuoju pelės klavišu įjungsite grobimo spindulį, o pačia pele reguliuosit jo kryptį. 

 

Jeigu žaidime Abduction Game, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3539   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-05 nobuodus
by *myliu nemokami-zaidimai.lt *ennass
2011-01-16 faina
by arnas
2010-03-01 Labai žiaurus žaidimas.
by Jezmina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai