Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Stickman Jumper

Veiksmo žaidimai - Stickman Jumper  

 

Veiksmo žaidimai - Stickman Jumper

 

Veiksmo žaidimai - Stickman Jumper aprašymas:

Žaidime valdysite jau seniai pažįstamą pieštinį žmogeliuką Stickmaną, kuris šokinės ant skraidančių trijų platformų. Visi žinome, kad žaidimai su stickmanu yra labai papaarasti, bet ypač įtraukiantys. Būtent toks yra ir šis žaidimas- Stickman Jumper! Žaidimo esmė yra nuolatos šokinėti ant judančių platformų ir nenukristi į prarają. Šokinėjant erdvėje, aplink skraidys įvairūs bonusai, pagalbos bei trukdžiai- kaukuolės. Jeigu pasiseks, galite gauti tokius bunusus kaip: daugiau platformų, sustojusios platformos arba didesnės paltformos. Jeigu paimsite kaukuolę, žaidimas baigsis arba neteksite daug taškų. Laikui bėgant platformos juda vis greičiau, taigi išsilaikyti ore tampa vis sunkiau.
Iš tiesų žaidimas primena buvusią jaunimo madą- "sockso" spardymą. Mintis panaši- neleisti nukristi Stickmanui. Be to, kuo ilgiau išsilaikysite ore, tuo daugiau taškų gausite, taigi laukiame komentarų su jūsų rezultatais. Taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Veiksmo žaidimai. 

 

Veiksmo žaidimai - Stickman Jumper valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūros krypties rodyklėmis. Jos atitinka Stickamno judėjimo krypį. SPACE klavišas- pauzė.

Jeigu žaidime Stickman Jumper, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6426   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai