Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Super Zen Blaster

Veiksmo žaidimai - Super Zen Blaster  

 


Veiksmo žaidimai - Super Zen Blaster


 

Veiksmo žaidimai - Super Zen Blaster aprašymas:

Veiksmo žaidimai pristato labai linksmą ir azartišką žaidimą Super Zen Blaster. Tikriausiai dauguma nemokami-zaidimai.lt lankytojų jau yra išbandę tokio tipo žaidimus, tačiau kategorijoje veiksmo žaidimai- tai pirmas toks egzempliorius. Žaidimo esmė yra sustabdyti gyvatės, sudarytos iš spalvotų rutuliukų judėjimą. Tam turėsite patranką, kuri šaudo įvairiaspalviais rutuliukais, o jie atsidurę gyvatėje vienas šalia kito pradingsta. Taigi kuo daugiau gretimų rutuliukų panaikinsite, tuo trumpesnė jūsų gyvatė taps ir įgausite persvarą. Tačiau jeigu šalia atsidurs skirtingų spalvų rutuliukai, gyvatė prailgės. Žaidimas labai primena Tetrį, nes principas tas pats. Žaidime yra gausų lygių, įvairių kombinacijų ir pan. Pvz viename lygyje gali judėti net kelios gyvatės, o kitame- viena bet labai ilga. 
Žaidžaint šį žaidimą iš kategorijos Veiksmo žaidimai, teks pasitelkti visą reakciją ir greitį, nes tai, ar gyvatė pasieks finišą, dažnai lemia sekundės. 
Linkime visiems sėkmės, nepamiršti pasigirti rezultatais ir  tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Veiksmo žaidimai.

 

Veiksmo žaidimai - Super Zen Blaster valdymas ir pagalba:

Žaidime jums duotą patranką valdysite pele, o šaudysite spausdami pelės KAIRĮ klavišą.

Jeigu žaidime Super Zen Blaster, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9524   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai