Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Worlds Hardest Game

Veiksmo žaidimai - Worlds Hardest Game  

 


Veiksmo žaidimai - Worlds Hardest Game  


 

Veiksmo žaidimai - Worlds Hardest Game aprašymas:

Taip, jūsų akys nemeluoja, esate visiškai teisūs- prieš jus pats sunkiausias, kada nors sukurtas, žaidimas ir tai yra kategorijos Veiksmo žaidimai dovana jums. Kaip jau nujaučiate, teks stengtis iš visų jėgų, kad susidoroti su žaidimo pateikiamomis užduotimis. O jų yra pačių įvairiausių, kaip ir žaidimo lygių. Kiekvienas lygis bus sunkesnis už prieš tai buvusį. Jau pats pirmasis priverčia gerokai pasukti galvą ir kankintis kol pavyks jį pereeiti. Na o pats prinsipas yra nuvesti raudoną kvadračiuką iki geltono taškelio ir po to i saugią zoną. Skamba kaip paprasta užduotis tačiau, tai apdaryti trukdys milžinišku greičiu judantys melyni rutuliukai. Kiekvieną kartą, kai melynas taškiukas palies jūsų kvadratėlį, neteksite gyvybės. Puiku, kad jų turite begalybę, taigi galite bandyti kiek tik norite. 
nemokami-zaidimai.lt retai pasirodo tokie sunkūs žaidimai, tačiau šį kart Veiksmo žaidimai pristato kažka neįprasto, taigi paskubėkite išbandyti. Laukiame visų renkantis skiltį Veiksmo žaidimai.

 

Veiksmo žaidimai - Worlds Hardest Game valdymas ir pagalba:

Raudono kvadračiuko judėjimo kryptis valdoma krypties rodyklėmis.

Jeigu žaidime Worlds Hardest Game, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7424   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai