Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - The Illusionists Dream

Žaidimai mergaitėms - The Illusionists Dream

  

 

Žaidimai mergaitėms - The Illusionists Dream


Žaidimai mergaitėms - The Illusionists Dream aprašymas:

Seniai seniai gyveno magijos specialistas ir iliuzijonistas, kuris savo pasirodymais žavėdavo žmones visame pasaulyje. Tačiau vieną dieną jo meilė mirė ir jis nustojo džiuginti pasaulį. Visgi vieną naktį jį aplankė sapnas.... Šiame sapne jūs ir žaisite, turėsite nuvesti burtininką iki auksinio raktelio ir padėti jam praeiti pro slaptas duris. Už kiekveinų durų slypi naujas pasakiškas pasaulis su savo gyventojais, kurie ir padės buritninkui pasiekti tikslą. Kiekvienas sutiktas gyvas daiktas yra galimybė ir raktas į tolimesnę žaidimo kelionę. Kodėl? Tai sužinosite žaidime.
Žaidimas tikrai tinka ir vaikinams, tačiau jį pristato kategorija Žaidimai mergaitėms, nes viso žaidimo metu skamba nuostabiai švelni muzika, ekrane matysite tik švelnias spalvas be to laikas nuo laiko išvysite mielas širdžiai citatas apie meilę ir gerumą. Nenustebkite, jeigu po šio žaidimo užplūs šilti ir malonųs jausmai, nes toks ir yra šio žaidimo tikslas. Būkite linksmi ir malonūs, o gerų emocijų pasikraukite kategorijoje žaidimai mergaitėms.

Žaidimai mergaitėms - The Illusionists Dream valdymas ir pagalba:
 
Žaidimas valdomas kalvietūra: A- pasiversti į gyvūną, S- atvirsti žmogumi, SPACE- šokti, rodyklės- judėjimo kryptis.

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą The Illusionists Dream, perėjote daug lygių, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 1439   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-25 Idomus zaidimas
by Agneee

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai