Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Bubble Bobble

Žaidimai mergaitėms - Bubble Bobble

  

 

Žaidimai mergaitėms - Bubble Bobble


Žaidimai mergaitėms - Bubble Bobble aprašymas:

Nemokami-zaidimai.lt visoms mergaitėms pristato naują žaidimą Bubble Booble. Čia galėsite prisiminti vaikystę ir tuos laikus, kuomet pūsdavote muilo burbulus ir lakstydavote po pievas. Šiame nuotaikingame žaidimėlyje valdysite mažą drakoniuką, kuris spjaudosi ne ugnimi, o leidžia muilo burbulus, kurie prisilietę prie priešiškų būtybių paverčia jas skaniausiais vaisiais. Surinkus šiuos vaisius, pelnote taškus, kurie rašomi žaidimo lange viršutinėje kairėje pusėje. Tačiau jeigu drakoniukas prisiliečia prie priešų, praranda gyvybę, kurių turite tik 5. Visgi žaidimo metu galėsite susirinkti ir daugiau gyvybių, kurios leis ilgiau išsilaikyti žaidime ir išpūsti daugiau burbulų. Kategorija Žaidimai mergaitėms tikisi, kad šis žaidimas visoms mergaitėms primins, ką reiškia pūsti muilo burbulus.

Žaidimai mergaitėms - Bubble Bobble valdymas ir pagalba:
 
Drakoniukas valdomas klavietūros rodyklėmis, o SPACEBAR klavišas pūs burbulus.

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Bubble Bobble, perėjote daug lygių, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4516   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-29 kur tas zaidas randasi?kokiam skyriuj?kaip vadinasi?
by slapuke
2010-10-23 man labai patinka tas zaidimas kaip seksas buna
by viktorija
2010-07-04 Geras žaidimas
by Karina
2010-07-03 toks zaidimas tik mazvaikiam
by nfs fan

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai