Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Animals In The City

Žaidimai mergaitėms - Animals In The City

  

 

Žaidimai mergaitėms - Animals In The City


Žaidimai mergaitėms - Animals In The City aprašymas:

Kiekgviena diena, kiekviena minutė ar akimirka yra skirtingos- lygiai taip pat kaip ir žmogaus nuotaika. Kartais gali jaustis pikta kaip liūtas, o kartais linksma kaip mažas kačiukas. Žaidimas Animals In The City iš skilties Žaidimai mergaitėms padės atskleisti kiekvienos dienos vidinę būseną ir sutapatinti ją su gyvūnu. Tam, kad sužinotumėte, kokį gyvūna atspindi jūsų nuotaika, reisk atlikti mažą testuką, sudarytą iš dešimties klausimų. Beje, kiekvieną dieną jums bus skirtas vis skirtingas gyvūnėlis. Netikite? Užsukite į kategoriją Žaidimai mergaitėms ir išbandykite kitą dieną.

Žaidimai mergaitėms - Animals In The City valdymas ir pagalba:
 
Žaidimas valdomas pele, spaudžiant testo atsakymus.

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Animals In The City, perėjote daug lygių, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2104   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-16 I'm a playful puppy!!!!!!!!!! :D
by :)
2010-08-28 geras
by titas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai