Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Catfight

Žaidimai mergaitėms - Catfight

  

 

Žaidimai mergaitėms - Catfight


Žaidimai mergaitėms - Catfight aprašymas:

Merginos, išmušė jūsų valanda, kuomet galite parodyti kad mokate ne tik gražiai rengtis, saldžiai kalbėti ir vaikinus vilioti, bet ir duoti į kaulus savo konkurentėms. Žaidime vyks merginų kovos su lazdomis, stovint ant paaukštinimų paplūdimy. Taisyklės paprastos- pralaimi ta, kuri įkrenta į vandenį. Žaidimai mergaitėms suteiks jums galimybę išlieti visą susikaupųsį pyktį ir energiją. 
Žaidimo lange matysite dvi merginas, kurios stovi ant paaukštinimų paplūdimy ir kovoja su lazdomis rankose. Savo kovotoją galėsite pasirinkti iš 5 merginų, dėvinčių gražius bikinius. Jeigu žaidimą žaisti susigundys vaikinai, turime gerų žinių ir jiems- nugalėjus kiekvieną merginą, išvysite vis erotiškesnę jos nuotrauką, taigi yra dėl ko stengtis. Žaidimai mergaitėms siūlo išlaisvinti laukinę katę, tūnančią viduje.

Žaidimai mergaitėms - Catfight valdymas ir pagalba:
 
Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklės į KAIRĘ, į DEŠINĘ, ŽEMYN- atakos judesiai, rodyklė AUKŠTYN- pagasdinimas, SPACEBAR- blokas.

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Catfight, perėjote daug lygių, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 1901   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-07-29 very, very cool game
by miaukse

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai