Pradžia » » Loginiai žaidimai - Wheel It

Loginiai žaidimai - Wheel It

 

 

 

Loginiai žaidimai - Wheel It

Loginiai žaidimai - Wheel It aprašymas:

Kategorija loginiai žaidimai atsinaujina nelabai dažnai tačiau, kai atsiranda naujas žaidimas, jis būna labai "kabliuojantis". Šį kartą nutiko lygiai taip pat. Šiame žaidime jūsų užduotis bus sujungti du nutolusius krumpliaračius kitais, papildomais krumpliaračiais, kad pirmieji galėtų suktis. Visa sistema labai priemena laikrodžio "vidurius" taigi pasijusite, kaip tikras laikrodininkas. Aišku čia nereikės tiek krupštumo, kiek dirbant laikrodininku. Gali nutikti taip, kad net liks keli laisvi krumpliaračiai, tačiau tai ne bėda. Visgi dirbant laikrodininku tokia klaida būtų kritinė. 
Savaime suprantama, kad kuo didesnį lygį pasieksite, tuo sunkiau bus sujungti krumpliaračius, tačiau juk tam ir yra kategorija Loginiai žaidimai. 
Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Wheel It valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, KAIRIUOJU klavišu renkantis krumpliaračius ir dėliojant juos ant ašių. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Wheel It, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4448   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-11 as debile lialia lia ir tuo didziuojosi
by laura gansevskyte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai