Pradžia » » Loginiai žaidimai - Liquid Measure

Loginiai žaidimai - Liquid Measure 

 

Loginiai žaidimai - Liquid Measure

Loginiai žaidimai - Liquid Measure aprašymas:

Tai viena iš populiariausių pasaulyje loginių užduočių- skysčio paskirstymas iš kelių talpų į vieną ar dvi kitas talpas. Na, pavyzdžiui, turite 5l talpos tuščią indą ir iš 2l ir 7l talpos indų su skysčiu jums reikia atpilti tuos 5l. pagrindinė sąlyga, kad negalite naudotis jokiais matavimo prietaisais ar "iš akies". Viskas turi būti atlikta tiksliai, naudojant tik duotuosius indus. Šiuo atveju reikėtų daryti taip: išpilti skystį iš 2l talpos, ją vėl pripildyti skysčiu iš 7l talpos ir likusius 5l skysčio supilti į savo turimą 5l talpą. Taigi tokie žaidimai yra paremti gryna logika ir trupučiu matematikos.
Tikriausiai tokie žaidimai jums nėra naujiena, nes matematikos kurse, kurį dėsto mokyklose, dažnai pasitaiko tokių ar panašių uždavinių. Būtent tokiu pačiu principu ir yra paremtas žaidimas Liquid Measure iš kategorijos Loginiai žaidimai. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Liquid Measure valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas PELE: paspaudus KAIRY klavišą nutempsite talpas po skysčio talpomis, spausite pasirinkimą START, o pripylus reikiama kiekį- STOP. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Liquid Measure, suradote visus skaičius, pastebėjote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 16731   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai