Pradžia » » Loginiai žaidimai - Swiftly

Loginiai žaidimai - Swiftly 

 

Loginiai žaidimai - Swiftly

Loginiai žaidimai - Swiftly aprašymas:

Na štai, jūs ir vėl buvote užrakintas kambaryje, o dabar teks iš jo išeiti! Pasitelkite savo protą, išmanymą, naudokitės rastais daiktais ir pirmyn! Lėkite į laisvę!
Žaidimo grafika paprasta, tačiau miela akiai, tačiau žaidimas neturi garso takelio- veiksmas vyksta tyloje. Visgi žaidimas Swiftly, ne taip kaip kiti žaidimai "išeik iš kamabrio", visiškai neapkrauna žaidėjo. Čia nėra galybės daiktų, nereikia grįžti per kelis kamabrius, kad galėtum pasinaudoti vienu ar kitu daiktu. Čia svarbiausia logika, o ne veiksmų kokybė. Būtent todėl šis žaidimas ir atisdūrė kategorijoje Loginiai žaidimai. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai. Už žaidimą esame dėkingi nemokami-zaidimai.lt lankytojui Jonui.

 

Loginiai žaidimai - Swiftly valdymas ir pagalba: 

Žaidimas Swiftly iš kategorijos Loginiai žaidimai valdomas pele, spaudžiant KAIRIUOJU pelės klavišu ant rastų daiktų ar kitų pasirinkimų. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Swiftly, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 15661   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai