Pradžia » » Linksmi žaidimai - Whack Your PC

Linksmi žaidimai - Whack Your PC

 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your PC

Linksmi žaidimai - Whack Your PC aprašymas:

Visi žinome, kaip kartais išveda iš kantrybės stringantis kompiuteris. Norisi tiesiog vožti jį į sieną ir taip nuraminti savo nervus. Atsipalaiduokite, bet šį kartą nieko gadinti nereikės, nes Linksmi žaidimai jums pristato žaidimą Whack Your PC. Tai trumpas ir gana paprastas žaidimukas, kuris pristatys 6 būdus, kuriais galite sunaikinti savo kompiuerį. Tarp jų yra tokie orginalus kaip naikintuvo raketų ataka, benzininis pjūklas ir pan.  Taigi išradingumo žaidimo kūrėjams tikrai netrūko.
Tai dar vienas žaidimas iš serijos Whack My.... Pagrindinė šių žaidimų mintis- naikinti svarbius daiktus arba žudyti svarbius žmones. Iš tiesų žaidimai yra kvailoki, bet tikrai labai linksmi. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Whack Your PC valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele, pasirenkant įvairias ofiso vietas, ant kurių užvedus rodyklę, jos pamėlynuoja. Tokių vietų yra 6.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Whack Your PC patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6466   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-07-03 NEIDOMU NEPASILEIZIA
by braSKE
2011-03-10 kiek mazai komentaru turbut niekas nezaidzia tokiu ziauriu seis laikais
by nesvarbu
2011-02-05 Ok
by gabijux
2010-04-07 jegute
by kamile

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai