Pradžia » » Linksmi žaidimai - Hot Dog Bush

Linksmi žaidimai - Hot Dog Bush 

 

Linksmi žaidimai - Hot Dog Bush

Linksmi žaidimai - Hot Dog Bush aprašymas:

Atėjo laikas ir George'as Bush'as tapo nereikalingas savo valstybei ir baltiesiems rūmams, iš kurių buvo išspirtas, tiesiogine šio žodžio prasme. Vargšas Amerikos prezidentais taip įprato prie karališko gyvenimo, kad netekes savo pareigų nebežino ką daryti. Bet štai jam šovė puiki mintis- atidaryti dešrainių kioską. Juk šiaias laikais tai puikus verslas. Na ir ėmėsi George'as darbo.
Hot Dog Bush žaidime, kurį jums dovanoja Linksmi žaidimai jūs būsite dešrainių kepėjas, kuriam teks nelengva užduotis- patenkinti net išrankiausių klientų skonį. Iš pat pradžių dirbsite neturtingame Bronxo rajone, tačiau jeigu jums gerai seksis- galėsite savo vežimėli perkelti į centrinį parką, Times aikštę ar net Wall Street'ą. Taigi lipsite karjeros laiptais. Visgi tai nebus lengva, nes į dieną turėsite uždirbti tam tikrą kiekį pinigų. 
Kepant dešrainius, labai svarbu pastebėti, kokio dešrainio pageidauja klientas- su kečupu, be kečupo su priedais ar be. Taip pat negalima leisti, kad klientai ilgai lauktų ir aptarnaujami būtų vėliau atėję žmonės. 
Jeigu jums seksis gerai, galėsite pardavinėti ir mėsainius, gėrimus bei kitą greitą maistą. Viskas priklausys nuo jūsų miklumo. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Hot Dog Bush valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, KAIRIUOJU klavišu, spaudžiant ant ingridientų, bei nutempiant juos ten, kur turėtų būti. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai žaidimą Hot Dog Bush patyrėte puikių nuotykių, perėjote daug lygių ir gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8739   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-05-21 I might be beitnag a dead horse, but thank you for posting this! ://frfeese*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://jduzppmrd*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]jduzppmrd[/url] [link=://xaruikyorxj*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]xaruikyorxj[/link]
by I might be beitnag a dead horse, but thank you for posting this! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*frfeese*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*jduzppmrd*http://www
2016-05-21 Thanks for your <a ="://sgdaoxz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">thghouts.</a> It's helped me a lot.
by Thanks for your <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*sgdaoxz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">thghouts.</a> It's helped me a lot.
2016-05-19 me parece exelente la idea de crear ese nuevo albun, asi esa nueva producion sera una verdader esencia de lo que es enigma y lo que significado para nosotros los segidores, esto sera una super produccion gracias a cretu por darnos esta opitounrdad. ://gniyhcw*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://bdonzn*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]bdonzn[/url] [link=://tkyhjpz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]tkyhjpz[/link]
by me parece exelente la idea de crear ese nuevo albun, asi esa nueva producion sera una verdader esencia de lo que es enigma y lo que significado para nosotros los segidores, esto sera una super produccion gracias a cretu por darnos esta opitounrdad. *http
2016-05-19 You could leave a message here. He might see it.How is Wisbech? Not many hills there! Great place to be a gardner with all that growing going on!Who is gonna win <a ="://svlneepetz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Cee*nemokami zaidimai -geriausi*rity</a> Big Brother?
by You could leave a message here. He might see it.How is Wisbech? Not many hills there! Great place to be a gardner with all that growing going on!Who is gonna win <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*svlneepetz*htt
2016-05-18 Scusa: mi ero incasinato. Volevo dire che le missioni spaziali con gli astronauti costano 100 volte di più e servono (stientificamence) 100 volte di meno di quelle automatiche. Gli chiederei quindi se ha ancora senso spendere così tanti soldi per spedire della gente alla distanza che c'è fra Milano e Napoli una volta che la guerra fredda è finita e non bisogna più dimostrare ai nemici che siamo più bravi di loro.
by Scusa: mi ero incasinato. Volevo dire che le missioni spaziali con gli astronauti costano 100 volte di più e servono (stientificamence) 100 volte di meno di quelle automatiche. Gli chiederei quindi se ha ancora senso spendere così tanti soldi per spedir
2011-08-19 Normalus ;D
by Karolina
2011-06-17 fainas
by lina
2011-05-17 rtyjkioty
by yuhjg
2011-03-27 NE IDOMU
by JUSTE
2010-07-08 ginay nilabai
by gintare
2009-11-17 as jo nepajungiu
by woweryte
2009-09-22 as PIRMA
by as

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai