Pradžia » » Loginiai žaidimai - Wall Walker

Loginiai žaidimai - Wall Walker

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Wall Walker  

Loginiai žaidimai - Wall Walker aprašymas:

Vienas įdomiausių žaidimų pastaruoju metu atsiradusių kategorijoje Loginiai žaidimai. Jame valdysite vyruką, kuris yra fantastinėje aplinkoje, apsuptas sienų ir bando rasti duris ir išeiti į laisvę, o tiksliau- į kitą lygį. Aplinka, kurioje žmogus įkalintas labai keista- sudaryta iš sienų ir dėžių. Visą erdvę galėsite sukioti taip kaip norite ir taip, kad žmogus pasiektų išėjimą. Visgi nepamirškite, kad tai kategorija Loginiai žaidimai ir viskas nėra taip paprasta. Jeigu neteisingai pasuksite erdvę, žmogeliukas ne tik, kad nebevaikščios sienomis, bet nugarmės į prarają. Taigi būkite atsargūs. Kiekvienas lygis bus vis sunkesnis, nes atsiras "subyrančių" sienų, kuriomis nebegalėsite eiti ir kelio atgal nebebus. Taip pat prieš išeinant teks surinti žvaigždutes, kurios gali tapti nebepasiekiamos, jeigu subyrės siena. Iš tiesų žaidimas panašus į Kubiko- rubiko dėliojimą. Sėkmės visiems kategorijos Loginiai žaidimai lankytojams, sukantiems galvas.

 

Loginiai žaidimai - Wall Walker valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: raidėmis W,A,S,D valdysite žmogeliuko judėjimą, o rodyklėmis į DEŠINĘ ir į KAIRĘ sukiosite aplinką.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Wall Walker, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4429   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-02-17 geras
by airidas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai