Pradžia » » Loginiai žaidimai - Rush Hour

Loginiai žaidimai - Rush Hour 

 

Loginiai žaidimai - Rush Hour

Loginiai žaidimai - Rush Hour aprašymas:

Žaidimo tikslas- stumdant kitus automobilius, padėti išvažiuoti raudonajam automobiliukui. Tikriausiai esate žaidę panašių žaidimų ir ankščiau arba prisimenate legendinį Kubiką Rubiką, kurio pagrindinė mintis panaši į šio kategorijos Loginiai žaidimai žaidimėlio. 
Žaidime galėsite rinktis čempionato rėžimą arba lygių pasirinkimą. Čempionato rėžimu bus skaičiuojamas laikas, per kurį įveiksite lygį, o lygių pasirnkime galėsite rinkis kurį lygį norite įveikti. Galėsite išbandyti net patį sudėtingiausią- 28ąjį. Šį lygį vienas iš nemokami-zaidimai.lt adminsitratorių įveikė per 2 h ir 23 minutes. Mes manome, kad tie, kam loginiai žaidimai nėra naujiena, susidoros su šia užduotim gerokai greičiau. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai. 

 

Loginiai žaidimai - Rush Hour valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ kalvišą ir stumdant pasirinktą mašiną. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Rush Hour, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10675   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai