Pradžia » » Loginiai žaidimai - Werebox

Loginiai žaidimai - Werebox 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Werebox  

Loginiai žaidimai - Werebox aprašymas:

Rutuliukai atrodo visai paprasti, tačiau taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tiesų jie bet kada gali virsti kvadračiukais, taigi visiems kategorijos Loginiai žaidimai lankytojasm teks naudotis ne vien logika, bet ir fizikinėmis žiniomis, nes žaidimo tikslas- išmesti iš žaidimo raudonus rutuliukus ir palikti mėlynus. Žaidime gausu skirtingų lygių su daugybe įvairių užkardų ir pertvarų. Taigi teks pasukti galvą, kaip padaryti, kad rutuliukai riedėtų taip kaip reikia. Bet mes tikime, kad visiems kategorijos Loginiai žaidimai lankytojams tai nebus problema, nes mąstymas ir galvos sukimas jiems įprastas dalykas.
Sėkmės visiems ir tikimės dažniau sulaukti jūsų skiltyje Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Werebox valdymas ir pagalba: 

Šis kategorijos Loginiai žaidimai atstovas yra valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą ir keičiant figūras.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Werebox, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9756   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai