Pradžia » » Linksmi žaidimai - Unfair Game

Linksmi žaidimai - Unfair Game

 

 

Linksmi žaidimai - Unfair Game

Linksmi žaidimai - Unfair Game aprašymas:

Manote, kad kartais su jumis yra elgiamasi neteisingai? Pvz mokytojai parašo mažesnį pažymį, tėvai baudžia nepelnytai? Tai yra juokai palyginus su tuo, kaip su jumis nesąžiningai elgsis šis žaidimas... Mes, nemokami-zaidimai.lt administratoriai buvome šokiruoti, kad flash žaidimų kūrėjai turėjo tiek drąsos, sukurti tokį unikalų ir nematytą flash'iuką.
Kol kas jums sunku suprasti, kaip žaidimas gali būti "nesąžiningas"... o pasirodo, kad gali! Na, pavyzdžiui, einant per žaidimo "pasaulį", pamatote ženklą "eiti po šia dėže". Logiška, kad šį kelią jūs ir pasirenkate, bet čia pasitinka nemaloni staigmena- dėžė užkrenta ant herojaus ir matote langą GAME OVER. Arba- šokinėjate per dėžes, kurios iš pažiūros yra visiškai vienodos, bet štai, viena iš jų staiga pabėga ir jūs nugaramte į prarają... Juk tai tikrai nesąžininga, ar ne?!
Iš tiesų atsibosta po kelis kartus pereidinėti tą pačią vietą, bet tam žaidimo kūrėjai sugalvojo gana dažnai suveikiančia "auotsave" sistemą, kurios dėka nereikia įveikinėti kiekvieno lygio nuo pradžių. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Unfair Game valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis: AUKŠTYN- šokti, ŽEMYN- tūpti, į KAIRĘ ir į DEŠINĘ- judėjimo kryptis.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Unfair Game patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1790   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-04-11 aik tu šikt koks sunkus
by boba

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai