Pradžia » » Linksmi žaidimai - Snow Blitz

Linksmi žaidimai - Snow Blitz 

 

Linksmi žaidimai - Snow Blitz

Linksmi žaidimai - Snow Blitz aprašymas:

Atsimenate žiemą? Brrrr šalta net pagalvot, bet... Bet ar prisimenat, kaip smagu šiltai apsirengti, užsimaukšlinti pirštines, bėgti į kiemą ir pasistačius barikadas pasinerti į sniego karą? Sunku patikėti, bet visa tai galitep padaryti net nekeldami kojos iš namų, šiltai sėdėdami prie savo stalo ir gerdami arbatą. Jums tereikia apsilankyti kategorijoje Linksmi žaidimai ir pasirinkti žaidimą Snow Blitz, kuriame mėtysite gniūžtes į prišininkus ir mėgausitės visais žiemos ir sniego teikiamais malonumais. 
Žaidimas galėtų būti priskirtas ir Šaudyklės žaidimai kategorijai, bet nemokami-zaidimai.lt komanda pasitarė ir nusprendė, kad šis žaidimas geriausiai tiks kategorijoje Linksmi žaidimai. O taip yra todėl, kad žaidimas leis puikiai praleisti laiką ir linksmai nuteiks visai dienai. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Snow Blitz valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas klavietūra- rodyklės: AUKŠTYN, ŽEMYN, Į KAIRĘ, Į DEŠINĘ- reguliuoja judėjimo kryptį. Raidės: A- mesti gniūžtę į kairę, D- mesti gniūžtę į dešinę, W- pašokti, S- atsitūpti.
Nepamirškite naudotis barikadomis.  

 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Snow Blitz patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5233   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2013-09-26 I've been <a ="://xiaxxbiqva*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">lonkiog</a> for a post like this forever (and a day)
by I've been <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*xiaxxbiqva*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">lonkiog</a> for a post like this forever (and a day)
2013-09-24 sako:Lena, paprastai <a ="://tzxpjt*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">piorosims</a> 3 vardo ir pavardės raidės turi būti teisingos. Pabandykite paskambinti tel. 8 5 2329377. Turėtų padėti pataisyti. Tik būtinai tai padarykite iki registracijos į skrydį, nes vėliau pakeitimų atlikti nebus galima.
by sako:Lena, paprastai <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*tzxpjt*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">piorosims</a> 3 vardo ir pavardės raidės turi būti teisingos. Pabandykite paskambinti tel. 8 5 23293
2013-09-23 Smalsumo dėlei pastebėsiu, kad kitą kart damadyras tokį įrašą, nurodyk šaltinį ar bent informacija kuria remies, nes dabar galima galvot, kad iš kavos tirščių išbūrei. Juokauju žinoma, tik tiek, kad kaip skaitytojui būtų maloniau žinot kuo remies vienu ar kitu atveju.
by Smalsumo dėlei pastebėsiu, kad kitą kart damadyras tokį įrašą, nurodyk šaltinį ar bent informacija kuria remies, nes dabar galima galvot, kad iš kavos tirščių išbūrei. Juokauju žinoma, tik tiek, kad kaip skaitytojui būtų maloniau žinot kuo remies vienu
2011-09-25 jega pazaiskit ir jus
by paulina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai