Pradžia » » Linksmi žaidimai - Truck Loader

Linksmi žaidimai - Truck Loader

 

 

Linksmi žaidimai - Truck Loader

Linksmi žaidimai - Truck Loader aprašymas:

Vaikystėje dauguma berniukų svajodavo pavairuoti traktorių, sunkvežimį ar kokią kitą galingą techniką. Deja, bet laikui bėgant svajonėsk eičiasi ir retas, kuris dabar galėtų pasakyti, kad svajoja būti krovėju ar ekskavatoriaus vairuotoju. Tačiau kategorija Linksmi žaidimai visiems lankytojams suteikia galimybę prisiminti vaikystės svajones ir išbandyti tai ko tikriausiai dar neteko - vairuoti traktoriuką ir juo sukrauti dėžes į sunkvežimį. Dėžės, aišku, turi būti sudėtos ne betkaip, o tam tikra tvarka ir saugiai. Ypač atsargiai reikia elgtis su dėžėmis, kuriose yra stiklo - menkiausias krustelėjimas ir siuntinys tampa beverčiu. Beje, jūsų užduotį apsunkins įvairios kliūtys, vartai, liftai ir kiti veiksniai. Taip pat reikia nepamiršti, kad jūsų darbui atlikti yra skirtas tam tikras laikas ir kuo daugiau jo prabėgs, tuo mažiau taškų gausite. Taigi būkite atsargūs ir kruopštūs, kraudami dėžes i skilteis Linksmi žaidimai sunkvežimį.

Linksmi žaidimai - Truck Loader valdymas ir pagalba: 

Žaidime trektorius valdomas rodyklėmis, o čiuptuvas- pelės pagalba.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Truck Loader patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7955   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-22 good game
by Justin Bieber
2011-02-16 Labia Lengvas Žaidimas
by Danielius Mikovičius
2011-02-11 UUUU NEBLOGAS.NEBLOGAS
by BORAT
2011-02-11 LIEVAS
by VIVA
2011-01-31 zaijbis gaimsas
by voketis
2011-01-31 levas *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by belarusas
2011-01-28 geras ir ydomus
by asas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai