Pradžia » » Linksmi žaidimai - Music Catch

Linksmi žaidimai - Music Catch 

 

Linksmi žaidimai - Music Catch

Linksmi žaidimai - Music Catch aprašymas:

Žaidime turėsite progą pasinerti į muzikos harmoniją ir atsiduoti garsų terapijai. Tačiau neužmikite prie savo ekranų, klausydamiesi muzikos, nes žadime turėsite rinkti geltonos spalvos figūras, kurios reikš jūsų taškus. Tačiau būkite atsargūs, tarp šimtų įvairių figūrėlių slepiasi ir raudonos, kurios minusuos jūsų taškus, jeigu prisiliesite prie jų. Nepamirškite, kad yra ir violetinės spalvos formelės- jos pavers pelės kursorių magnetu ir pritrauks visų spalvų formas.
Žaidime galėsite rinktis iš 4 skirtingų muzikinių kūrinių ir 5 figūrų stilių, tokių kaip žvaigždutės, natos, geometrinės figūros ir t.t. Visgi svarbiausia šiame žaidime iš kategorijos Linksmi žaidimai, įsiklausyti į muziką. Taigi linkime pačių geriausių emocijų, žaidžiant kategorijos Linksmi žaidimai žaidimus.

Linksmi žaidimai - Music Catch valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, vedžiojant kursorių po ekraną ir renkant formeles.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Music Catch patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3466   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-10-10 Yeah that's what I'm talking about bacy--nibe work! ://xbskansbz*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://nagukzcdei*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]nagukzcdei[/url] [link=://*myliu nemokami-zaidimai.lt *focd*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]*myliu nemokami-zaidimai.lt *focd[/link]
by Yeah that's what I'm talking about bacy--nibe work! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*xbskansbz*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*nagukzcdei*http://www
2015-10-09 <a ="://kltfvcz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Canllig</a> all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
by <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*kltfvcz*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Canllig</a> all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
2015-10-09 In awe of that anwser! Really cool! ://okznatoxe*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://hholdhvriqh*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]hholdhvriqh[/url] [link=://xfiiluc*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]xfiiluc[/link]
by In awe of that anwser! Really cool! *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*okznatoxe*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*hholdhvriqh*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]hh
2015-10-08 <a ="://uulnllf*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Altiazaam-knformaaion</a> found, pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *m solved, thanks!
by <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*uulnllf*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">Altiazaam-knformaaion</a> found, pro*myliu nemokami-zaidimai.lt *m solved, thanks!
2015-09-28 Smd-ackab what I was looking for-ty!
by Smd-ackab what I was looking for-ty!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai