Pradžia » » Linksmi žaidimai - Damn Birds

Linksmi žaidimai - Damn Birds 

 

Linksmi žaidimai - Damn Birds

Linksmi žaidimai - Damn Birds aprašymas:

Tai pirmoji žaidimo Damn Birds dalis. Tikriausiai visi jau išbandėte Damn Birds2, kuris atsirado po to, kai pirmoji dalis sulaukė milžiniško pasisekimo ir gerbėjų pagyrų. Žaidimas tikrai linksmas, būtent todėl jis ir atsidūrė skiltyje Linksmi žaidimai.
Trumpai kalbant apie šį žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai, būsite kareivio statula, kuri bandys atsiginti nuo paukščių, dergiančių ant jos. Kylant lygiais, galėsite įsigyti geresnių ginklų, užsidirbti pinigų ir pirkti amuniciją ar statulos nuplovimą. Taigi žaidimas tikrai linksmas. Rekomenduojame išbandyti antrają šio žaidimo dalį, kuri yra gerokai tobulesnė. Ją taip pat dovanoja skiltis Linksmi žaidimai.

Linksmi žaidimai - Damn Birds valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, taikantis į paukščius ir spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą šaudymui.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Damn Birds patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6244   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai