Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Stickman Madness

Lietuviški žaidimai - Stickman Madness

Įspėjame: žaidime yra daug smurtinių scenų

 

Lietuviški žaidimai - Stickman Madness (liet. Stickman'o pyktis)

Lietuviški žaidimai - Stickman Madness (liet. Stickman'o pyktis) aprašymas:

Visi esame žaidę nors kelis flash žaidimus iš Stickman serijos. O ar teko žaisti lietuvių kūrtą stickman žaidimą? Jeigu ne, tai nemokami-zaidimai.lt jums suteikia šią galimybę. Jeigų pirmą kartą girdite kas yra Stickman, tai galime jums trumpai pasakyti- tai yra žmogeliuko pagaliuko nuotykiai. Ne tiek nuotykiai, kiek šaudyklė, nes Stickman'as daugėlyje tokių žaidimų tiesiog skerdžia priešus. Apie Stickman'ą yra sukurta ir flash filmukų, filmų, komiksų ir t.t. Na švelniai tariant šiuo metu jis yra "ant bangos".
Lietuvių sukurtame žaidime Stickman madness esmė nepasikeitė: kaip pašėlę šaudysite į priešus įvairiose aplinkose. Kaip jau minėjome, pieštinio žmogeliuko žaidimų yra prikurta begalė tačiau lietuvaičių darbas nustebino ne vieną. Pagaliau lietuviški žaidimai buvo pripažinti pasauliniu mastu- Stickman Madness gavo prestižinį "Golden Joystick“ apdovanojimą. Godlen Joystick- dar vadinami žaidimų oskaru, todėl toks apdovanojimas- tikra garbė. Stickman Madness sukūrė IT srityje pažengusi kompanija "Gaumina". Pateikiame Jums šiek tiek "pagooglintos" informacijos apie šį žaidimą ir jo laimėjimą:

Interneto sprendimų bendrovės ,,Gaumina” sukurtas žaidimas ,,Stickman Madness“ laimėjo prestižinį ,,Golden Joystick“ apdovanojimą.
D.Britanijoje, Londone spalio 31 dieną vykusiuose žaidimų Oskarais vadinamuose apdovanojimuose ,,Gauminos“ kurtas žaidimas išrinktas nugalėtoju ,,Grand Master Flash“ interneto žaidimų kategorijoje.
BBC.co.uk duomenimis, nuo 1982 metų rengiami ,,Golden Joystick“ yra vieni prestižiškiausių D. Britanijos apdovanojimų, kuriuos gali laimėti kompiuterinis žaidimas. Apdovanojimą pelnęs ,,Dragon Gamez“ žaidimų portalo užsakymu sukurtas žaidimas pasiekiamas adresu www.gaumina.lt/stickman.
,,Einame į Vakarų Europos rinkas. Siekiame parodyti, kad lietuviai gali konkuruoti ne tik pigia darbo jėga, bet ir žiniomis bei kūrybiškumu. Kai sėdi greta tokių žaidimų grandų kaip ,,Electronic Arts“, „Ubisoft“ bei „Activision“, ir dalis jų nelaimi, o laimi tu, nors dalis salės net nežino, kur ta Lietuva – jausmas neapsakomas. Šiandien Lietuva atsidūrė pasaulio žaidimų industrijos žemėlapyje. Tikimės, kad šis įvertinimas padės ne tik ,,Gauminai“, bet ir kitoms inovatyvioms šalies bendrovėms D.Britanijoje“, – teigė Darius Bagdžiūnas, ,,Gauminos“ verslo plėtros vadovas.
,,Gerai padirbėta. Neabejojame, kad šios kategorijos nugalėtojai taps populiariausių ateities ,,Play Station“ ir ,,Xbox“ žaidimų gamintojais“, – komentavo ,,Golden Joystick“ apdovanojimų steigėjai, ComputerAndVideoGames.com komanda.
Interneto sprendimų bendrovė ,,Gaumina“ aktyvią veiklą vykdo Baltijos šalyse, Airijoje ir D. Britanijoje. Kompanijos ofisai veikia Vilniuje ir Dubline, Airijoje, šiuo metu steigiamas ofisas Londone, D. Britanijoje. 5 bendrovės kurti darbai taip pat pateko į Airijos interneto apdovanojimų ,,Golden Spiders“ finalą, kurio nugalėtojai paaiškės lapkričio 20 dieną.


Puiku, kad šią kompaniją sudomino ne vien tik svetianių kūrimas, bet ir flash žaidimai. Ačiū Gauminos komandai, nes tik jų dėka kategorija Lietuviški žaidimai pasipildė dar vienų flash'u.

 

Lietuviški žaidimai - Stickman Madness (liet. Stickman'o pyktis) valdymas ir pagalba: 

Kaip jau įprasta, lietuviški žaidimai nesiūlo sudėtingo valdymo. Dažniausiai tai būna 3-4 klavišų kombinacija. Taip pat yra ir su Stickman madness. Ginklą valdysite su pele: šaudyti- KAIRYS PELĖS KLAVIŠAS, taikytis- DEŠNYS PELĖS KLAVIŠAS, pakeisti apkabą- SPACE.

 

Jeigu, žaisdami kategorijos Lietuviški žaidimai , žaidimą Stickman Madness, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patyrimais su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lietuviški žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Lietuviški žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 26996   |   Balsų: 37   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-05 Krc sunkus
by Martynas
2011-02-04 646
by 156
2010-12-30 labai ilgai krauna kaip vežlys!!!!!!!
by *juoke*
2010-10-17 ga as zinau gers
by nerius
2010-08-28 pas mane tai kompas kaip sraige bet as prates jau
by ekas
2010-04-04 ziaurumo musu gyvenime ir be tokiu filmuku pakanka
by bukera
2010-02-09 ilgai krauna ir siaubo yra :D :D truputi ;) waina :D
by darelis
2009-12-21 Ziauru...
by Ammm...
2009-08-18 kazkoks siaubas... na aisku ka daugiau lietuviai gali sugalvot... kraupu..fe.. nei idomu nei cia ka.
by meli
2009-04-06 koks geras geimas sakes!!!
by by zilviuxks
2009-02-13 eiktu grynas cia raso kad jis lietuviskas baiktu koks as nepraustaburnisfas jis angliskas
by tonis
2009-02-11 ziauru nedgi as pradejau ziaure elktis(juokauju)
by tadysss
2009-02-09 KRW KRAUNA
by NZN
2009-01-15 Cia tai *myliu nemokami-zaidimai.lt *s game loskit wisi kas atejot nekreipkit i kitus bet reike palaukt biski tai turekit kantrybes
by RaGaS
2009-01-15 cia nrml game bet biski ziauru bet px
by Dragas
2008-12-17 kaip ziauru. man tai greitai pasikrove
by yipuliukas
2008-12-14 nrm cia ji krauna
by as
2008-12-04 Labai jau ilgai krauna tuos Lt zaidimukus
by M
2008-11-28 Kodel? Man dar krauna - nzn ka reiks daryt ;]]]*
by Nemiriuke
2008-11-24 kraupu negaliu ziuret
by iveta

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai