Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Gyvūnų Spalvos

Lietuviški žaidimai - Gyvūnų SpalvosLietuviški žaidimai - Gyvūnų Spalvos

 

Lietuviški žaidimai - Gyvūnų Spalvos aprašymas:

Pagaliau, po ilgo laiko, mes ir vėl jums  galime pristatyti žaidimą iš kolekcijos Lietuviški žaidimai. Tai dar vienas neeilinis lietuvių programuotojų ir menininkų darbas. Žaidimas, kaip ir dauguma lietuviškų flash žaidimų nėra sunkus, jį puikiai perpras tiek senas, tiek jaunas. Geriausiai su šiuo žaidimu susidoros taip vadinami "kaimo vaikiai". Kodėl? O gi todėl, kad šio žaidimo esmė yra įvardinti gyvūnų spalvas. Karvė žalmargė ar žala, arklys šyvas ar šėmas? Patikėkite, tai tikrai nėra lenga užduotis
Pasirodo ir Lietuviški žaidimai pateikia puikių galimybių praleisti laiką ir pasimokyti mūsų gimtosios kalbos. Iš pirmo žvilgsnio Gyvūnų spalvos gali pasirodyti labai primityvus ir vaikiškas, juk visus labiau domina šaudyklės žaidimai ar lenktynių žaidimai, tačiau pabandžius porą kartų, tikrai pagauna  azartas. Taip pat labai smagu žaisti su draugais. Patikėkite, išgirsite tokiu juokingų atsakymų, kad laikas tikrai neprailgs. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Lietuviški žaidimai.

 

Lietuviški žaidimai - Gyvūnų Spalvos valdymas ir pagalba: 

Žaidime valdymo kaip ir nėra. Tai testo pagrindu sukurtas žaidimas. Tereikia pasirinkti teisingą variantą iš pateiktų. Paveikslėlyje matysite gyvūną, o užduotis prašys atspėti jo spalvą. Pasirinkus teisingą spalvą, avytė, kuri ir bus žaidimo teisėja pasakys ar jūsų variantas teisingas, ar ne. Atspejus spalvą teisingai- į krepšį įkris obuolys, na o neatspejus- obuolys kris pro šalį. Ta pati avytė jums pasakys teisingus atsakymus bei pateiks paaiškinimus.

 

Jeigu, žaisdami serijos Lietuviški žaidimai žaidimą Gyvūnų Spalvos, atradote kokių nors gudrybių, pastebėjote klaidų  ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai, flash žaidima. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote flash žaidimą, kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI. Taip pat priemame pasiūlymus dėl įvairių kitų flash žaidimų, kuriuos norėtumėte matyti www.nemokami-zaidimai.lt

 

Visada Jūsų, kategorijos LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 90180   |   Balsų: 217   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai